Persoonlijke kampioenschappen |
|
KONINKLIJKE NEDERLANDSE BILJARTBOND
District Maastricht en Omstreken
Gewest-Zuid afdeling 2 seizoen 2023 - 2024
Beste leden,
Zoals bekend is op de alv. van 3/6 besloten om zowel de pk's als de competitie
in samenwerking te doen met district Zuid Limburg
Dat betekend dat elk district 6 finales moet organiseren.
In de kalender en hieronder vindt u welke finales wij organiseren.
Let op ! er zijn ook veranderingen wat betreft moyenne grenzen.
Alle inschrijvingen finales en uitslagen gaan nu via Livescore in de link hieronder komt u meteen in Livescore.
Wilt u een van deze finales organiseren laat het mij dan zo snel mogelijk weten.
Geef je dan zo snel mogelijk op bij Harry Peters
Belangrijke info;
Ingeschreven voor PK-wedstrijden 2023 - 2024
3e klasse driebanden klein
0.200 - 0.400 |
Interval max.60 beurten |
sluiting |
8 sep. |
voorwedstrijden |
Distr.finale |
Gew.finale |
Nat. Finale |
23/24 sep. sep. |
13/15 okt. |
24 t/m 26 nov. |
19 t/m 21 jan. |
|
Org. Bc.Keer |
|
|
|
|
Bondsnr. |
Naam |
Vereniging |
Moy. |
Car. |
|
1 |
182070 |
H. Liermann |
Niet Klossen |
0.394 |
20 |
|
2 |
269450 |
M. Brandsma |
De Biljartacademie |
0.390 |
20 |
|
3 |
276586 |
W. Hoeppers |
De Biljartacademie |
0.361 |
19 |
|
4 |
135969 |
J. de Groen |
Kot'50 |
0.343 |
18 |
|
5 |
218000 |
A. de Gelder |
Brandtaveerne |
0.340 |
18 |
|
6 |
207412 |
F. van Buel |
De Keizer |
0.338 |
17 |
|
7 |
204471 |
E. Spronck |
Bc. Keer |
0.330 |
17 |
|
8 |
139266 |
W. Gesche |
Niet Klosse |
0.322 |
17 |
|
9 |
177101 |
S Venema |
De Keizer |
0.321 |
17 |
|
10 |
220429 |
P.Verboeket |
De Biljartacademie |
0.313 |
16 |
|
11 |
181698 |
M. Kok |
De Biljartacademie |
0.319 |
16 |
|
12 |
213799 |
H.Heijenrath |
Niet Klossen |
0.318 |
15 |
|
13 |
265323 |
P. Duijkers |
Kot'50 |
0.252 |
15 |
|
14 |
153571 |
R. Dolmans |
Bc. Keer |
0.215 (n) |
15 |
|
15 |
171839 |
A. Brandsma |
De Biljartacademie |
0.203 |
15 |
|
16 |
212780 |
P. Bessems |
Kl. Vier |
0.290 |
15 |
|
17 |
128272 |
S. Pelzer |
Niet Klossen |
201 |
15 |
|
|
2e klasse driebanden klein
0.400 - 0.600 |
25 car. 60 beu. |
sluiting |
4 sep. |
voorwedstrijden |
Distr.finale |
Gew.finale |
Nat. Finale |
30 sep. 1 okt. |
20 t/m 22 okt. |
1 t/m 3 dec. |
19 t/m 21 jan. |
|
|
Bc. Keer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
141561 |
L. Haenen |
Veerbenders |
0.568 |
no |
|
|
2 |
135130 |
P. Vereggen |
De Biljartacademie |
0.566 |
|
|
|
3 |
265323 |
E. Doyen |
Kot'50 |
0.562 |
|
|
|
4 |
115930 |
H. Peters |
Bv. Nazareth |
0.561 |
|
|
|
5 |
221347 |
J.Eijkenboom |
11330 Op de Bosch |
0.552 |
|
|
|
6 |
140240 |
J. Mohnen |
WHC. |
0.538 |
no |
|
|
7 |
128172 |
N. Smeets |
Onder Ons |
0.536 |
|
|
|
8 |
129194 |
H. Schroen |
Kot'50 |
0.531 |
|
|
|
9 |
222720 |
T. Hendriksen |
De Biljartacademie |
0.526 |
|
|
|
10 |
130712 |
H. Cox |
Niet Klossen |
0.498 |
|
|
|
11 |
125468 |
C. Schmeits |
Kot'50 |
0.489 |
|
|
|
12 |
207214 |
R. Timmerman |
Kot'50 |
0.480 |
|
|
|
13 |
165440 |
F. Keijenberg |
Niet Klossen |
0.471 |
|
|
|
14 |
237050 |
R. Schoutese |
Bc. Kokerél |
0.457 |
no |
|
|
15 |
104547 |
J. Zijlstra |
Niet Klossen |
0.441 |
|
|
|
16 |
222713 |
B. Brouwers |
De Biljartacademie |
0.420 |
|
|
|
17 |
125449 |
P. Vaessen |
Bc. Keer |
0.411 |
no |
|
|
18 |
123824 |
H. Snijders |
Bc. Maarland |
0.409 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1e klasse driebanden klein
0.600 - 0.800 |
30 car. 60 beu. |
sluiting |
11 sep. |
voorwedstrijden |
Distr.finale |
Gew.finale |
Nat. Finale |
7/8 okt. |
27 t/m 29 okt. |
8 t/m 10 dec. |
26 t/m 28 jan. |
|
|
. |
|
|
|
Bondsnr. |
Naam |
Vereniging |
Moy. |
Car. |
|
verv. moy. |
1 |
173482 |
E. Lardenoye |
Bc. Kokerél |
0.780 |
|
|
|
2 |
155946 |
Roger Cleuskens |
Wilhelmina |
0,777 |
|
|
|
3 |
126977 |
Jacky Geerlings |
Wilhelmina |
0,723 |
|
|
|
4 |
149180 |
Karel de Roy v.Zuydewijn |
Bonanza |
0,660 |
|
|
|
5 |
148074 |
Jan Christiaans |
Carambool |
0,657 |
|
|
|
6 |
136493 |
Luc Heinen |
WHC |
0,651 |
|
|
|
7 |
219 284 |
Xavier Siahaya |
Merpati |
0.668 |
|
|
|
8 |
142656 |
T. Krochel |
Bonanza |
0.726 |
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
hoofdklasse driebanden klein
0.800 - 1.100 |
40 car. 60 beu. |
sluiting |
1 okt. |
gewest.voorwedstr. |
|
Gew.finale |
Nat. Finale |
3 t/m 13 nov. |
|
2 t/m 4 dec. |
20 t/m 22 jan. |
|
|
vr. 14.00 uur |
|
|
Bondsnr. |
Naam |
Vereniging |
Moy. |
Car. |
1 |
246688 |
R. Houben |
Kot'50 |
0.842 |
|
2 |
161481 |
C de Ree |
Veerbenders |
0.829 |
|
3 |
167508 |
R. Schoens |
Bonanza |
1.009 |
|
4 |
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
l |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1e klasse driebanden groot
0.200 - 0.400 |
interval 15-20 car.
max. 60 beurten |
sluiting |
2 okt. |
voorwedstrijden |
Distr.finale |
Gew.finale |
Nat. Finale |
27 28 2/4 feb. |
16 t/m 18 feb. |
22 t/m 24 mrt. |
24 t/m 26 mei |
Organisatie |
Lokaal |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bondsnr. |
Naam |
Vereniging |
Moy. |
Car. |
|
1 |
237050 |
R. Schoutese |
Bc. Kokerél |
0.388 |
20 |
|
2 |
222720 |
Theo Hendriksen |
De Biljartacademie |
0.379 |
19 |
|
3 |
211868 |
J. Gorski |
De Keizer |
0.372 |
19 |
|
4 |
222713 |
Benjamin Brouwers |
De Biljartacademie |
0,358 |
18 |
|
5 |
178108 |
R. Schelling |
Kot'50 |
0.344 |
18 |
|
6 |
128172 |
N. Smeets |
Onder Ons |
0.335 |
17 |
|
7 |
204712 |
F. van Buel |
De Keizer |
0.317 |
18 |
|
8 |
276586 |
W. Hoeppers |
De Biljartacademie |
0.300 no |
15 |
|
9 |
181698 |
M. Kok |
De Biljartacademie |
0.300 no |
15 |
|
10 |
207214 |
R. Timmerman |
Kot'50 |
0.298 |
15 |
|
11 |
269450 |
Michael Brantsma |
De Biljartacademie |
0,241 |
15 |
|
12 |
122382 |
O. Cordewener |
De Keizer |
0.237 |
15 |
|
13 |
220429 |
Paul Verboeket |
De Biljartacademie |
0,229 |
15 |
|
14 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
|
|
|
|
|
|
3 banden Groot Hoofd klasse
0.400 - 0.600 |
25 car. 60 beu. |
uiterste inschrijving |
1 dec. |
Gewest. Voorwedstr. |
gewest. Finale |
nationale finale |
|
12 feb t/m 17 mrt |
5 t/m 7 apr. |
24 t/m 26 mei |
|
Organisatie |
Lokaal |
|
|
|
Café Groesselt |
|
|
|
Bondsnr. |
Naam |
Vereniging |
Moy. |
Car. |
|
1 |
161481 |
C de Ree |
Veerbenders |
0.597 |
|
|
2 |
126977 |
J. Geerlings |
Wilhelmina |
0.563 |
|
|
3 |
149180 |
K. de Roy van Zuydewijn |
Bonanza |
0.561 |
|
|
4 |
155946 |
Roger Cleuskens |
Wilhelmina |
0,497 |
|
|
5 |
135130 |
P. Vereggen |
De Biljartacademie |
0.453 |
|
|
6 |
136493 |
L. Heinen |
WHC |
0.448 |
|
|
7 |
141561 |
L. Haenen |
Veerbenders |
0.448 |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
3 Banden groot extra klasse
173482 |
E. Lardenoye |
Bc. Kokerél |
0.661 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4e klasse libre
0.30 - 1.40 |
interval 20-41 car.
60 be |
sluiting |
4 sep. |
voorwedstrijden |
Distr.finale |
Gew.finale |
Nat. Finale |
21/22 okt. |
3 t/m 5 nov. |
12 t/m 14 jan. |
15 t/m 17 mrt. |
|
|
|
|
|
|
Bondsnr. |
Naam |
Vereniging |
Moy. |
Car. |
|
1 |
236131 |
E. Backus |
Bc. Kokerél |
1.29 |
39 |
|
2 |
171450 |
W. Snijder |
'T Luip |
1.29 |
39 |
|
3 |
138552 |
J. Diederen |
Bc. Keer |
1.19 |
37 |
|
4 |
206787 |
S. Porteners |
'T Luip |
1.16 |
37 |
|
5 |
171839 |
A. Brandsma |
De Biljartacademie |
0.849 |
31 |
|
6 |
141048 |
P. Duijkers |
Kot'50 |
0.762 |
29 |
|
7 |
265320 |
A. Schoutese |
Bc. Kokerél |
1.079 |
35 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3e klasse libre
1.40 - 2.40 |
Interval 43-60 car.
40 beu. |
sluiting |
11 sep. |
voorwedstrijden |
Distr.finale |
Gew.finale |
Nat. Finale |
28/29 okt. |
8/9 okt. |
10 t/m 12 nov. |
15 t/m 17 mrt |
|
Kot'50 |
|
|
|
|
Bondsnr. |
Naam |
Vereniging |
Moy. |
Car. |
|
1 |
140240 |
J. Mohnen |
WHC |
2.30 |
60 |
|
2 |
125468 |
C. Schmeits |
Kot'50 |
2.25 |
60 |
|
3 |
213799 |
H. Heijenrath |
Niet Klossen |
2.245 |
60 |
|
4 |
142201 |
J. Pieters |
WHC |
1.98 |
53 |
|
5 |
285995 |
W. van de Meer |
Paesjsjtal |
1.89 |
51 |
|
6 |
181698 |
M. Kok |
De Biljartacademie |
1.89 |
51 |
|
7 |
207214 |
R. Timmerman |
Kot'50 |
1.88 |
51 |
|
8 |
220097 |
G. Salden |
Paesjsjtal |
1.78 |
49 |
|
9 |
177101 |
S. Venema |
De Keizer |
1.77 |
49 |
|
10 |
147214 |
J .Lebon |
Kot'50 |
1.64 |
47 |
|
11 |
120151 |
G. Hoekman |
WHC |
1.69 |
47 |
|
12 |
163023 |
M.Walravens |
WHC |
1.63 |
47 |
|
13 |
122382 |
O Cordewener |
De Keizer |
1.52 |
45 |
|
14 |
269450 |
M. Brandsma |
De Biljartacademie |
1.40 |
41 |
|
15 |
212780 |
P. Bessems |
Kl. Vier |
1,96 |
53 |
|
16 |
128272 |
S. Pelzer |
Niet Klossen |
1.991 |
53 |
|
17 |
182070 |
H. Liermann |
Niet Klossen |
1.680 |
47 |
|
18 |
139266 |
w. Gesche |
Niet Klossen |
1.473 |
43 |
|
19 |
|
|
|
|
|
|
|
2e klasse libre
2.40 - 4.00 |
90 car. 40 beu. |
sluiting |
17 sep. |
voorwedstrijden |
Distr.finale |
Gew.finale |
Nat. Finale |
3 t/m 5 nov. |
17 t/m 19 nov. |
26 t/m 28 jan. |
22 t/m 24 mrt. |
|
|
|
|
|
Bondsnr. |
Naam |
Vereniging |
Moy. |
Car. |
|
|
173482 |
E. Lardenoye |
Bc. Kokerél |
3.94 |
|
|
2 |
270730 |
T. Lebens |
De Biljartacademie |
3.35 |
|
|
3 |
144886 |
R. van Elteren |
WHC |
3.30 |
|
|
4 |
104547 |
J. Zijlstra |
Niet Klossen |
3.277 |
|
|
5 |
165440 |
F. Keijenberg |
Niet Klossen |
3.247 |
|
|
6 |
226256 |
H. Muijrers |
WHC |
3.11 |
|
|
7 |
211868 |
J. Gorski |
De Keizer |
2.67 |
|
|
8 |
120150 |
Erwin Düsterwal |
WHC |
2.54 no |
|
|
9 |
237050 |
R. Schoutese |
Bc. Kokerél |
2.54 |
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1e klasse libre
4.00 - 7.00 |
125 car. 40 beu |
Sluiting |
25 sep. |
voorwedstrijden |
Distr.finale |
Gew.finale |
Nat. Finale |
10 t/m 12 nov. |
24 t/m 26 nov. |
2 t/m 4 feb |
22 t/m 24 mrt. |
|
|
|
|
|
|
Bondsnr. |
Naam |
Vereniging |
Moy. |
Car. |
1 |
221347 |
J.Eijkenboom |
Op de Bosch |
5.63 |
|
2 |
128172 |
N. Smeets |
Onder Ons |
5.47 |
|
3 |
148074 |
J. Christiaans |
Carambool |
5.40 |
|
4 |
126977 |
J. Geerlings |
Wilhelmina |
5.25 |
|
5 |
123645 |
R. Boelen |
De Biljartacademie |
5.00 |
|
6 |
125301 |
J. van der Heiden |
De Bijardacademie |
4.69 |
|
7 |
130712 |
H. Cox |
Niet Klossen |
0.416 |
|
8 |
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
Hoofd klasse libre
7.00 - 11.00 |
160 car. 30 beu. |
sluiting |
1 nov. |
gewest. voorwedstr. |
|
Gew.finale |
Nat. Finale |
1 jan t/m 4 feb. |
|
8 t/m 10 mrt |
12 t/m 14 apr. |
|
|
|
|
|
|
Bondsnr. |
Naam |
Vereniging |
Moy. |
Car. |
1 |
383788 |
T van Ierland |
Ricky's Pub |
9.33 |
|
2 |
127774 |
H. Demandt |
Ricky's Pub |
7.00 |
|
3 |
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3e klasse bandstoten
0.250 - 1.200 |
Interval 15-36 car.
50 beu. |
sluiting |
8 jan. |
voorwedstrijden |
Distr.finale |
Gew.finale |
Nat. Finale |
17/18 feb. |
8 t/m 10 mrt. |
5 t/m 7 apr. |
31 mei t/m 2 jun. |
|
|
|
|
|
|
Bondsnr. |
Naam |
Vereniging |
Moy. |
Car. |
|
1 |
181698 |
M. Kok |
De Biljartacdemie |
1.07 |
33 |
|
2 |
207386 |
R. Roberts |
Bv. Nazareth |
1.04 |
33 |
|
3 |
171450 |
W. Snijder |
'T Luip |
0.944 |
30 |
|
4 |
236131 |
E. Backus |
Bc. Kokerél |
0.92 |
30 |
|
5 |
269450 |
M. Brandsma |
De Biljartacdemie |
0.770 |
24 |
|
6 |
206787 |
S. Porteners |
'T luip |
0.762 |
24 |
|
7 |
141048 |
P.Duijkers |
Kot'50 |
0.627 |
21 |
|
8 |
171839 |
A. Brandsma |
De Biljartacdemie |
0.481 |
15 |
|
9 |
237050 |
R. Schoutese |
Bc. Kokerél |
0.860 |
27 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
|
|
|
|
|
|
2e klasse bandstoten
1.200 - 1.700 |
40 car. 40 beu. |
sluiting |
8 jan. |
voorwedstrijden |
Distr.finale |
Gew.finale |
Nat. Finale |
2/3 mrt. |
15 t/m 17 mrt |
12 t/m 14 apr. |
31 mei t/m 2 jun. |
|
|
Bondsnr. |
Naam |
Vereniging |
Moy. |
Car. |
|
1 |
130712 |
H. Cox |
Niet Klossen |
1.69 |
40 |
|
2 |
104547 |
J. Zijlstra |
Niet Klossen |
1.690 |
|
|
3 |
115930 |
H.Peters |
Bv. Nazareth |
1.61 |
|
|
4 |
140240 |
J. Mohnen |
WHC |
1.57 |
|
|
5 |
207214 |
R. Timmerman |
Kot'50 |
1.45 |
|
|
6 |
125468 |
C. Schmeits |
Kot'50 |
1.45 |
|
|
7 |
125301 |
J. van der Heijden |
De Biljartacademie |
1.42 |
|
|
8 |
220097 |
G. Salden |
Paesjsjtal |
1.29 |
|
|
9 |
265440 |
F. Keijenberg |
Niet Klossen |
1.265 |
|
|
10 |
177101 |
S Venema |
De Keizer |
1.21 |
|
|
11 |
225995 |
W. van de Meer |
Paesjsjtal |
1.20 |
|
|
12 |
207412 |
F. van Buel |
De Keizer |
1.20 |
|
|
13 |
212780 |
P. Bessems |
Kl. Vier |
1.34 |
|
|
14 |
128272 |
s. Pelzer |
Niet KLossen |
1.21 |
|
|
15 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1e klasse bandstoten
1.70 - 2.50 |
55 car. 40 beu. |
sluiting |
8 jan. |
voorwedstrijden |
Distr.finale |
Gew.finale |
Nat. Finale |
9/10 mrt. |
22 t/m 24 mrt. |
19 t/m 21 apr. |
7 t/m 9 jun. |
|
|
|
|
|
|
Bondsnr. |
Naam |
Vereniging |
Moy. |
Car. |
|
1 |
173482 |
E. Lardenoye |
Bc. Kokerél |
2.46 |
|
|
2 |
127774 |
H Cemandt |
Ricky's Pub |
3.31 |
|
|
3 |
148074 |
J. Christiaans |
Carambool |
2.01 |
|
|
4 |
128172 |
N. Smeets |
Onder Ons |
2.00 |
|
|
5 |
237050 |
R. Schoutese |
Bc. Kokerél |
1.81 |
|
|
6 |
120152 |
M. Wildau |
Wilhelmina |
1.70 |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
|
|
|
|
|
|
Hoofd klasse bandstoten |
2.50 - 4.00 |
75 car. 30 beu. |
sluiting |
31 jan. |
gewest. voorwedstr. |
|
|
|
District vw. |
gewest. finale |
|
national finale |
11 mrt t/m 23 apri. |
10 t/m 12 mei |
|
7 t/m 9 jun. |
|
|
|
|
|
|
Bondsnr. |
Naam |
Vereniging |
Moy. |
Car. |
1 |
127702 |
M. Spiertz |
Bonanza |
3.27 |
|
2 |
155946 |
R. Cleuskes |
Wilhelmina |
3.26 |
|
3 |
126977 |
J. Geerlings |
Wilhelmina |
3.17 |
|
4 |
226178 |
B. Remmers |
Bc. Kokerél |
3.10 |
|
5 |
129583 |
J. Kuster |
Bc. Maarland |
2.91 |
|
6 |
136493 |
L. Heinen |
Bonanza |
2.25 |
|
7 |
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
Dames algemeen + 2e klasse |
|
|
|
0.00 - 4.00 |
Interval. |
Sluiting - |
|
|
|
Voorwedstrijden
20 t/m 21 jan. |
district finale
2 t/m 4 feb. |
Gewest. finale
15 t/m 17 mrt. |
Nationale finale
17 t/m 19 mei |
|
|
Bondsnr. |
Naam |
Vereniging |
Moy. |
Car. |
1 |
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
7. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lady Cup
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3
|
Nationale voorwedstrijden |
|
Datum en tijd: |
|
|
Klassegrenzen: |
|
Aantal caramboles: |
|
Aantal deelnemers: |
|
Locatie: |
|
|
|
Organisatie: |
|
Wedstrijdleider: |
|
Afvaardiging district: |
|
vrijdag |
|
zaterdag |
|
zondag |
1 / 6. |
|
4 / 6. |
|
1 / 2. |
2 / 5. |
|
1 / 5. |
|
3 / 6. |
1 / 3. |
|
2 / 3. |
|
5 / 6. |
2 / 4. |
|
4 / 5. |
|
3 / 4. |
|
Nationale voorwedstrijden |
|
|
Datum en tijd: |
|
|
Klassegrenzen: |
|
Aantal caramboles: |
|
Aantal deelnemers: |
|
Locatie: |
|
|
|
Organisatie: |
|
Wedstrijdleider: |
|
Afvaardiging district: |
|
Nationale voorwedstrijden |
|
Nationale voorwedstrijden |
|
naar boven
|